Uw accountmanager

Maak kennis met de accountmanagers van B&C Raamdecoratie. 

 

jantine.JPG (128 KB)

Jantine Vos

Manager Salesforce
Bereikbaar op 06-51086575 / 0031(0)651086575, jantine.vos@bece.nl

 

_MG_2614.jpg (8.40 MB)                                                              

Arno Jongman

Accountmanager
Bereikbaar op 06-51271890, arno.jongman@bece.nl
Regio: Oost

 

 _BJH7912-kl.jpg (5.51 MB)

Gerlinde van Dijken

Accountmanager
Bereikbaar op 06-20598195, gerlinde.vandijken@bece.nl
Regio: Noord

 

Frans.jpg (63 KB)

Frans Hendrikx

Accountmanager
Bereikbaar op 06-53649642, frans.hendrikx@bece.nl
Regio: West (Noord Holland & Zuid Holland)

 

Tim Swinkels.JPG (22 KB)

Tim Swinkels

Accountmanager
Bereikbaar op 06-12245916, tim.swinkels@bece.nl
Regio: Zuid (Noord-Brabant, Limburg & Utrecht)

 

leila.JPG (73 KB)

Leila Ouada

Accountmanager 
Bereikbaar op 0032(0)477 54 05 02, leila.ouada@bece.be

Regio België: Oost- & West-Vlaanderen, Henegouwen, Waals-Brabant, Vlaams-Brabant (gedeeltelijk), Namen, Brussel en Luxemburg.
Regio Nederland: Zeeland

 

sofie.JPG (70 KB)

Sofie Maesen

Accountmanager
Bereikbaar op 0032(0)472 43 15 45, sofie.maesen@bece.be
 
Regio België: Antwerpen, Limburg, Luik en Vlaams-Brabant (gedeeltelijk).
Regio Nederland: Noord-Brabant, Limburg.